Welcome to my weblog
درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

نویسندگان

نظرسنجی

آمار وبلاگ

Admin Logo
themebox

بهترین و زیباترین کدهای جاوا اسکریپت به همراه آزمایش آن کد

دخترک کبریت فروش...

خانه

قصه كودك

دخترك كبریت فروش 

 

هوا خیلی سرد بود و برف می بارید .  آخرین شب سال بود .

دختری كوچك و فقیر در سرما راه می رفت . دمپایی هایش خیلی بزرگ بودند و برای همین وقتی خواست با عجله از خیابان رد شود دمپایی هایش از پایش درآمدند . ولی تنوانست یك لنگه از دمپایی ها را پیدا كند ..

پاهایش از سرما ورم كرده بود . مقداری كبریت برای فروش داشت ولی در طول روز كسی كبریت نخریده بود .

سال نو بود و بوی خوش غذا در خیابان پیجیده بود ..جرات نداشت به خانه برود چون نتوانسته بود حتی بك كبریت بفروشد و می ترسید پدرش كتكش بزند .

دستان كوچكش از سرما كرخ شده بود شاید شعله آتش بتواند آنها را گرم كند 

 

 

 

یك چوب كبریت برداشت و آن را روشن كرد ، دختر كوچولو احساس كرد جلوی شومینه ای بزرگ نشسته است پاهایش را هم دراز كرد تا گرم شود اما شعله خاموش شد و دید ته مانده كبریت سوخته در دستش است .

كبریت دیگری روشن كرد خود را دراتاقی دید با میزی پر از غذا . خواست بطرف غذا برود ولی كبریت خاموش شد  

 

 

 

 

 

سومین كبریت را روشن كرد ، دید زیر درخت كریسمس نشسته ، دختر كوچولو می خواست درخت را بگید ولی كبریت خاموش شد .

ستاره دنباله داری رد شد و دنباله آن در آسمان ماند .

دختر كوچولو به یاد مادربزرگش افتاد . مادربزرگش همیشه می گفت : اگر ستاره دنباله داری بیافتد یعنی روحی به سوی خدا می رود . مادر بزرگش كه حالا مرده بود تنها كسی بود كه به او مهربانی می كرد 

 

 

 

 

 

دخترك كبریت دیگری را روشن كرد . در نور آن مادر بزرگ پیرش را دید . دختر كوچولو فریاد زد :‌مادر بزرگ مرا هم با خودت ببر .

او با عجله بقیه كبریتها را روشن كرد زیرا می دانست اگر كبریت خاموش شود مادر بزرگ هم می رود .همانطور كه اجاق گرم و عذا و درخت كریسمس رفت .

مادر بزرگ دختر كوچولو را در آغوش گرفت و با لذت و شادی پرواز كردند به جایی كه سرما ندارد

 

   

 

 

فردا صبح مردم دختر كوچولو را پیدا كردند . در حالیكه یخ زده بود و اطراف او پر از كبریتهای سوخته بودند .

همه فكر كردند كه او سعی كرده خود را گرم كند ،‌ولی نمی دانستند كه او چه چیزهای جالبی را دیده و در سال جدید با چه لذتی نزد مادر بزرگش رفته است .نوشته شده توسط :Boshra
پنجشنبه 7 اردیبهشت 1391-03:56 ق.ظ
نظرات() 

خبرساز شدن موهای 1.5 متری دختر برزیلی!


راپو نزیل دختر 12 ساله ای است که در شهر فقیرنشین شانتی در کشور برزیل زندگی می کند. او از بدو تولد تاکنون حتی یک بار هم موی خود را کوتاه نکرده و بر همین اساس اکنون با مویی به طول یک متر و نیم، اکنون دارای بلند ترین موی جهان است.

به گزارش ایران ناز نظافت و تمیز کردن موی این دختر برزیلی، هر هفته حداقل چهار ساعت وقت از او می گیرد و یک بسته شامپو نیاز دارد. برای شانه کردن و مرتب نمودن آن هم هر روز یک ساعت و نیم وقت نیاز است. هزینه تمیز کردن و نگهداری موی او سالانه 400 پوند است.
 
خبرساز شدن موهای 1.5 متری دختر برزیلی! +تصاویر ، www.irannaz.com

موی بلند این دختر برزیلی علاوه بر درد سرهایی که برایش دارد، مشکلاتی را نیز برای خانواده وی به وجود آورده است. برای نمونه در زمان حضور راپو در منزل، به رغم گرمای هوا، روشن کردن پنکه و یا کولر غیر ممکن است زیرا موی او را به طور کامل به هم می ریزد.

اما با این حال به گفته مادرش، همه اعضای خانواده موی او را دوست دارند و به این وضعیت عادت کرده اند. مردم هم که او را در خیابان می بینند جلوی او را گرفته و با وی عکس یادگاری می گیرند. راپو نزیل به دلیل مشکلاتی که دارد، اخیرا تصمیم گرفته موی خود را بریده و بفروش. قیمت درخواستی او 3500 پوند است. وی قصد دارد با درآمد حاصل، در وهله اول اتاق شخصی و سپس دیگر نقاط خانه شان را بازسازی کند.
 
خبرساز شدن موهای 1.5 متری دختر برزیلی! +تصاویر ، www.irannaz.com

در پایان گفتنی است، پیش از این خانم کیو بینگ با مویی به طول 5.63 متر، دارای بلند ترین موی جهان در طول تاریخ بوده و نامش در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است.


نوشته شده توسط :Boshra
یکشنبه 3 اردیبهشت 1391-04:49 ق.ظ
نظرات() شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic